Results

?
EventRunner (Male)ClubRunner (Female)Club
AberdeenKenny O'NEILLUnattachedKayleigh JARRETTMetro Aberdeen RRC
AberystwythGruffudd JENKINSUnattachedMaggie COLLINGBORNUnattached
AbingdonAlex JONESEnfield & Haringey ACSarah DUDGEONSerpentine RC
AlbertGregory JAYASURIYAMiddlesbrough & Cleveland HarriersLibby HEDGERMiddlesbrough AC
Albert MelbourneRobert BAKERHallamshire Harriers Sheffield ACBronwyn HUMPHRYSSouth Melbourne AC
Alberts FarmMichael CRONESA OrienteersSarah POPESA Orienteers
Albury WodongaJesse FEATONBYUnattachedMandy BLANDUnattached
Ally PallyEd BODENUnattachedCheryl SACKSUnattached
Amager FaelledAnders Asboe CHRISTENSENUnattachedSusanne LAUSTSENUnattached
Amager StrandparkKim LUNDBERGAmager Triatlon KlubBiretha VITALIS JOENSENMotionsklubben Amager
AmanzimtotiRaymond NINOWUnattachedShanna LAKEBluff AC
AndoverUnknown ATHLETEUnattachedAlison MEREDITHMarlborough RC
AntrimStephen NICHOLSONUnattachedKirsty SHARRATTLarne AC
ArdgillanAnthony MALONEStar of the SeaLouise MALONEYStar of the Sea
ArmidaleMatt BIXLEYUnattachedGail WILKESUnattached
Arrow ValleyAdam PEACOCKUnattachedJoanne SMITHUnattached
Ashton CourtJarlath MCKENNABristol and West ACJane COLMANBristol and West AC
Augustine HeightsPeter RUNIntrainingAllison LEWISUnattached
AveleyMatthew SMITHTrinity ACMargaret HADLEYUnattached
BallinaFrank REAPEUnattachedSiobhan TIMONEY CLARKEBallina A.C.
Balyang SanctuaryWayne VEITCHWayne Veitch FitnessNatalie MENSCHAthletics Chilwell
BanburyPaddy HAYNESAdderbury Running ClubLorna HUBBARDKeighley & Craven AC
BangorAaron BELLUnattachedFiona PRUEBallydrain Harriers
Banstead WoodsStephen BASSReigate Priory ACMary JAMESSouth London Harriers
BarkingLiviu IONITABarking Road RunnersAmanda Jane HESLEGRAVEBarking Road Runners
BarnstapleJack HUTCHENSNorth Devon ACKaren Ann GEARNorth Devon RR
BarrowRyan EVERETTBarrow & Furness Striders ACKaren Ann MAGGIO-POYNTZWalney Wind Cheetahs
BasingstokeIan GOSLINGTri20Kate TOWERTONWinchester and District AC
Bath SkylineEwen MALLOCHTeam Bath ACKatrine Louise SVANEÅrhus 1900
BecktonPaul GAIMSTERVictoria Park Harriers & Tower Hamlets ACKathryn FIELDINGUnattached
Bedfont LakesJason HARRISWoking ACRebecca HALLRanelagh Harriers
BeestonTom BAILEYBeeston ACLeila ARMOUSHCharnwood AC
Belfast VictoriaChristopher MORENWillowfield HarriersJennifer BLACKOrangegrove Athletics Club
BellvilleUnknown ATHLETEUnattachedTanya POSTHUMUS-FOXCentury City AC
Bere IslandUnknown ATHLETEUnattachedJoanne SULLIVANUnattached
BerrinbaJohn G. B. SHAWIntrainingMel CHAMBERLAIN3lements Multisport Club
Berwick SpringsEric VAMBENUnattachedDawn TEOUnattached
BexleyRoss Edward BRADYCambridge HarriersRose BAKERNew Eltham Joggers
Bibra LakeKim THOMASSquash+RunningWorksCaitlin JAMESONSquash+RunningWorks
Big BayUnknown ATHLETEUnattachedHelena OBERHOLZERPirates AC
Black ParkJames LAINGHillingdon ACHannah WELLSHillingdon AC
BlackbuttLuke BABICUnattachedCory NEWMANNight Striders
BlandfordDouglas HOBSONWoodbridge Shufflers RRCCharlotte HOUSEWimborne AC
Blue Gum HillsAndrew DOODSONDerek Zoolander Centre for Kids Who Can't Run GoodJenny HALLUnattached
BoltonJoe MERCERHorwich RMI HarriersJoanne NELSONDarwen Dashers RC
Botanical GardenGerhard NIEMANDAffies MCMichelle REDELINGHUYSUnattached
BournemouthPaul HILLBournemouth ACLinda LASCELLESMaiden Newton Runners
BowralScott IMHOFFWeston Creek ACTayla CROUDSONUnattached
BrabrandTom WADEAldershot, Farnham & District ACTine Marie CLAUSENÅrhus 1900
Brandon Country ParkThomas BEEDELLWoodford Green AC with Essex LadiesSara LUCKUnattached
BrentwoodHarry SLOMANOrion HarriersDita KOTOULOVAUnattached
Brighton & HoveUnknown ATHLETEUnattachedSara LEATHERLANDUnattached
BrightwaterSatoshi ASHIDAUniversity of Sunshine Coast A CRachelle BRUTNELLUnattached
Broadbeach WatersPaul TIERNEYUnattachedIsabella SCHOFIELDGold Coast Victory Athletics
BrockenhurstPeter SANSOMEWinchester and District ACValeria SESTOUnattached
BrockwellMohammed ISMAILHerne Hill HarriersRona LOUBSERUnattached
BruetonOliver PAULINSolihull & Small Heath ACAmanda O'LEARYKnowle and Dorridge Running Club
BryanstonUnknown ATHLETEUnattachedImogen HOLLANDUnattached
BuckinghamMark PALSERMilton Keynes ACJennifer MCBAINAlchester RC
BunburyOliver HARBUTTUnattachedSarah WICKHAMUnattached
BunyavilleRay CRILLYBrisbane Road RunnersClaudia VAN DEN BERGBunyaville Trail Runners
BurgessRichard WARDBelgrave HarriersAnna GARNIERThames Hare & Hounds
BurnageJames COOPERUnattachedCheryl ROCKStockport Harriers & AC
BurnleyJoshua Thomas BOYLEBlackburn Harriers & ACChristina SINGLETONTrawden AC
Bury St EdmundsAndy BUCKSudbury JoggersClaire HOBLYNSaint Edmund Pacers
Bushy ParkAndrius JAKSEVICIUSBelgrave HarriersFaye Jasmine WATERHOUSEStockport Harriers & AC
BydgoszczWayne LATHWELLUnattachedAnna DULAUnattached
CairnsNeville APPLEBYCairns Road RunnersKate STOTERCairns Road Runners
CalamvaleJosh (Ipswich Tri Club) CRESSWELLUnattachedBecky CHANTProActiv Runners
CambridgeTim GORDONCambridge University Hare and HoundsEllen POWELLCambridge University Hare and Hounds
CampbelltownBradley MOWLAMUnattachedChantel D'ORAZIOUnattached
CamperdownJames ADAMSONUnattachedPortia BROWNDundee Road Runners AC
Cannibals CaveMxolisi NDLOVUUnattachedThanduxolo NXUMALOUnattached
Canning RiverBusi PROJECTWA Marathon ClubRochelle RODGERSUnattached
Cannon HillBenjamin BOULTERBirchfield HarriersJessica FAWCETTRotherham Harriers & AC
CanterburyThomas MILLARDCanterbury HarriersLouise FLYNNInvicta East Kent AC
CapalabaToby MASTERSONUnattachedHayley PARTRIDGEUnattached
CardiffJake HEYWARDCardiff AACRachel MATTHEWSCardiff AAC
Carine GladesMitchell ALCOUnattachedFreya SYMONSWA Marathon Club
CarrickfergusDavid TURTLEHi Elbow Triathlon ClubClaire MCILVEENUnattached
Castle DemenseGeorge WAUGHUnattachedCiara SANTRYUnattached
CattonJosh BRIGHTYNorwich Road RunnersSuzy HILLUnattached
Chelmsford CentralRussell DAVIESSpringfield Striders RCJessica PILGRIMUnattached
CheltenhamJames BELLWARDRAF ACRachael CARYCLC Striders
ChichesterJames BAKERChichester Runners & ACSarah LOYUnattached
ChippenhamAndy WATERMANUnattachedDenise GRECHCalne RC
Chipping SodburyOlly SHEPPARDUnattachedBridget WHITEWestbury Harriers
ChrzanowKamil LEGIĘĆUnattachedAleksandra JACHIMCZYKUnattached
CieszynPrzemysław GIBIECUnattachedSylwia KUCZERAUnattached
CityparkRichard TURKINGTONArmagh ACRoslyn DOBSONUnattached
ClairAndy GUYHaywards Heath HarriersLucy WILLIAMSUnattached
Claisebrook CoveJack SIRETTUnattachedEllie MORGANUnattached
ClarisfordMike Curley CUNNINGHAMUnattachedAnn MACPHAILUnattached
Clermont WaterfrontTodd LYTLESouth Lake StridersKendyl CARDWELLAAA Tri Team
ClevelandDermot HEGERTYUnattachedSandra NAUMANNUnattached
ClonakiltyBrian HARRINGTONUnattachedCaroline JOSTUnattached
Clumber ParkBenjamin HARRISRetford ACKaterina GREENLAWUnattached
ColbyDoug NICHOLLSSan Domenico RCVictoria SHUTTLEWORTHUnattached
Colchester CastleAnthony BARRACLOUGHColchester Harriers ACKirsty WRIGHTSerpentine RC
ColwickMatt WATERFIELDUnattachedMolly CAMPBELLSouthwell RC
ComberCurtis MCCAWUnattachedLindsay COSGROVEBallydrain Harriers
ConcordKevin DOYLEKimberworth Striders RCSamantha WEATHERALLKimberworth Striders RC
CongletonMark INCEBirmingham Running Athletics and Triathlon ClubHeather CARTERSandbach Striders
ConkersSteve GIBSONBeaumont RCChristina COOPERSouth Derbyshire Road Runners AC
ConwyPaul WATHANEryri HarriersGemma MORGANSUnattached
Cooks RiverRussell ANDREWSUP CoachingBronwyn HAGERWoodstock Runners
CoomeraTom BRIMELOWUnattachedJessica BEMROSEMultisport Gold
CootehillKillian HEERYUnattachedCathy HICKSUnattached
CorbyLuke MONTGOMERYCorby ACChloe HEARNEKettering Town Harriers
Cornwall ParkPierce SHERIDANLynndale AA & HC IncRebecca YORKUnattached
CraneParkNick WRIGHTRanelagh HarriersLaura HALESWoking AC
CranleighJonathan MONKGuildford & Godalming ACCaroline WOODArena 80 AC
Cross FlattsDanny CASSIDYUnattachedVicky WHITEHURSTUnattached
Crystal PalaceJake ENGLISHCroydon HarriersMillie SMITHBlackheath & Bromley Harriers AC
Cuerden ValleyDavid RIGBYLoughborough Students ACJayne PERRYLancaster & Morecambe AC
DarleyMartin KERRShelton StridersHelen ROBERTSONUnattached
DartfordRob MACECanicross MidlandsAnoushka JOHNSONBexley AC
DarwinWarwick PETER-BUDGEUnattachedLisa TAYLORDarwin Runners and Walkers
DaventryHywel DAVIESRugby & Northampton ACEmma BONDRugby & Northampton AC
DelamereMax WAINWRIGHTHelsby RCClara PETTITTVale Royal AC
DeltaMichael BAILEYNedbank RC (WP)Liezl STANDERUnattached
Derry CityUnknown ATHLETEUnattachedOrla MORANFoyle Valley AC
Diamond CreekCameron MCIVERUnattachedJessica VINCENTUnattached
DoncasterMichael CHADWICKUnattachedFiona DAVIESkingstone Runners Barnsley
Druridge BayMark SNOWBALLMorpeth Harriers & ACHelen WAUGHUnattached
DulwichClare ELMSDulwich Runners AC
DunedinSebastian KERKVLIETUnattachedHannah HAMPTONUnattached
DusiUnknown ATHLETEUnattachedUrsula COCKBAINMaritzburg Athletics Club
East Coast ParkJason LAWRENCEUnattachedKarine KRAGHSingapore Shufflers
EastbourneAshley HUMPHREYSBrighton & Hove City ACLaura THOMPSONUnattached
EastleighNeil JENNINGSRomsey Road RunnersSusan BRYANWinchester and District AC
EbotseMalcolm HEATHUnattachedEmma BIESEMANUnattached
EcosSimon BOYLEUnattachedHelen MCCORMACKBallymena Runners AC
EdinburghJames Angus DONALDDundee Hawkhill HarriersBronagh WISHARTEdinburgh University Hare & Hounds
EglintonRichard COOPERUnattachedSylvia Anne MULHOLLANDRons Runners
Elagin OstrovЮрий ШТАНКОВUnattachedМария КОЖУХОВАUnattached
Ellesmere PortSimon O'BRIENWirral ACHannah OLDROYDAiredale Dodgers
EnniskillenDomhnall LYNAMEnniskillen Running ClubIrene CLEMENTSUnattached
EsbjergKenneth VESTESENMultiatleterneEster MØLLERUnattached
Exeter RiversideJake DASCOMBEExeter University ACZoe KUYKENExeter Harriers
FalkirkScott CRAIGHEADCarnethy Hill RCHelen FALCONERPortobello RC
Fell FootLuke BOWENAmbleside ACMelanie HYDERHelm Hill Runners
Fingal BayJohn George ARCHERUnattachedSharon MOLLOYUnattached
Finsbury ParkMartin O'CONNELLUnattachedLeigh JAMESLondon Heathside Runners AC
FolkestoneTim WARRENFolkestone Running ClubKylara HASSALLFolkestone Running Club
Forest of DeanHubert ASHLEY-TOWELLUnattachedSherryl HALLForest of Dean AC
Fountains AbbeyReece DALTONRipon RunnersEmma SORBYRipon Runners
Frimley LodgeMark SYMESAldershot, Farnham & District ACCharlotte BUSHTamworth AC
Fritton LakeKyle ELLAGreat Yarmouth & District ACNicola BAKERGreat Yarmouth Road Runners
Frog HollowNicholas SHERIDANUnattachedBree WARRENKnox AC
Fulham PalaceUnknown ATHLETEUnattachedIndia WEIRThames Valley Harriers
FælledparkenThomas ANDERSENSpartaNana HENGSTENBERGSparta
GattonBenjamin WILLIAMSONUnattachedRebekah SCOTNEYUnattached
GdanskMateusz PETELSKIUnattachedElżbieta TUWALSKAUnattached
GdyniaMarek KOWALSKIGWIAZDABETLEJEMSKA.COMPaula KOROWAJUnattached
Geographe BayClancy PASCOBunbury Regional ACFiona KERRELL-VAUGHANUnattached
GinninderraMartin DENTWeston Creek ACLaura GARVICANWeston Creek AC
GladstoneJohnny SUTTLEUnattachedSophie BARNARDQueens Park Harriers
Gladstone QLDMark MCLAYUnattachedMatilda LODDERUnattached
Golden BeachUnknown ATHLETEUnattachedKelly RAABEUnattached
Gorky ParkАлексей ЧЕРНОВUnattachedАлиса ШАРАПОВАМосковский Беговой Клуб
GorlestonPatrick MANNINGUnattachedGrace FORSTERBeccles and Bungay Harriers
GrahamstownPete DAVIESUnattachedTerri-Lynn PENNEYRun/Walk for Life AC (EP)
Great CornardAdam HOWLETTUnattachedPenny HURRELLUnattached
Great LinesClayton BARRETTLarkfield ACLisa REIDDartford Harriers AC
Great NotleyMichael ALDRIDGEWootton Road RunnersSarah NORTONUnattached
GreenockKyle RAFFERTYUnattachedEleanor CONNELLYUnattached
GreenpointMauro CRASSOUnattachedElmarie COETZEENew Balance Multisport Club
GreenwichAnthony WHELANUnattachedVictoria HASLAMUnattached
GriffeenDavid FITZPATRICKTallaght ACEmma BEGLINUnattached
GrovelandsThomas GRIMESEast London RunnersBeth BRYANTUnattached
GungahlinBradley CROKERSydney University ACViviana PARISHUnattached
GunnersburyDavid CHRYSSIDESEaling Eagles Running ClubMarta SAWICKAImperial College Cross Country & AC
GunpowderPaul ANDERSONSpringfield Striders RCLois BOWLESEnfield & Haringey AC
Hackney MarshesPatrick BROWNEast London RunnersNatasha DOBSONUnattached
HagleyShane KENNEDYChristchurch Marathon ClinicNicola Corinne HANDLEYUnattached
HallsWillem BOTHARun Walk For Life NelspruitMagic MTHEMBUUnattached
Hamilton LakeMichael MANNINGSOldham and Royton Harriers ACSarah GARDNERWellington Harrier Athletic Club Inc
Hampstead HeathAlex TAYLORUnattachedNatasha CENDROWICZHighgate Harriers
HanleyAdri HARTVELDNewcastle (Staffs) ACLucy CHADBURNUnattached
Harcourt HillRory Arthur JOHNSONOxford City ACDiane MOOREHeadington RRC
HarlowJon DERRICKLeeds University Cross Country ClubLouise TANKARDHarlow RC
HarrogateUnknown ATHLETEUnattachedLorraine MITCHELLUnattached
Harrow LodgeAntonio PECORAROHavering '90 JoggersJodie SCHUBERTUnattached
HartstownGary CONDONBray RunnersMargaret MOLONEYCivil Service Hrs and A.C.
HavantPaul MITCHINSONVictory ACCarolyn KENYONAltrincham and District AC
Heaton ParkMatthew SUTTONTrafford ACCaitlin Molly COLEBury AC
Heirisson IslandPeter STEVENSONUnattachedRachel WESTOrienteering W.A.
HerefordNick HITCHINGSWorcester ACGintare GAIGALIENEUnattached
Hervey BayIsaac ROSSETTOUnattachedBrandi ALBERTSUnattached
Highbury FieldsTom FANCETTLondon Heathside Runners ACStephanie HUMPHREYUnattached
HighlandsLuke MORRISUnattachedFiona BEECROFTUnattached
Hilly FieldsWilliam PALMERUnattachedCaroline MANNINGKent AC
HobartPhillip MCCONNONNorthern Suburbs ACAngela GRIMMONDUnattached
HorshamDean HENEGHANHorsham JoggersEmma COMBERHorsham Joggers
HullJohn BROOMBarnsley ACSara ROOKYARDEast Hull Harriers & AC
HuntingdonSimon MARGOTHuntingdonshire ACLucy HURLEYRiverside Runners
InverlochGlenn SULLIVANWonthaggi Road RunnersCaroline BEISCHERSouth Coast Athletics
InvernessUnknown ATHLETEUnattachedJodi SHARPEUnattached
Ipswich QLDKai BARRYUnattachedClaire OGDENUnattached
IzmailovoVictor NIKOLAEVUnattachedНаталья ТИТАРЕНКОUnattached
Kalgoorlie-BoulderMace NESDALEUnattachedTrish GORMLEYBoulder City Soccer Club
Kapiti CoastButch BORLASEOlympic HarriersHannah BUGLASS-DEVEREUXKapiti Harrier & MultiSport Club Inc
KawanaBryan MCMANUSPacific Athletics ClubDominique RYANUnattached
Kedzierzyn-KozleŁukasz Stanisław PATERAKUnattachedUrszula SZEJAUnattached
KesgraveRoss FAWCETTIpswich HarriersJennifer LOVELOCKSpringfield Striders RC
KeswickSam STEADKeswick ACFrancesca LEEUnattached
Kidds BeachWongalethu MVIMBAUnattachedNadia DE KOCKBorn 2 Run Athletics Club
KilkennyBrian HEALYUnattachedIsobel SHINEKilkenny City Harriers
KillertonSimon MINTINGExmouth Harriers AACLucy COMMANDERSouth West Road Runners
Kings LynnMatt PYATTRyston Runners ACKatrina WASTENEYWest Norfolk AC
Kingsbury WaterChris LOCKHARTCanicross CornwallNatasha BLUNTUnattached
KingscliffLes ROOTSEYGold Coast RunnersSarah CHAMPLEYGold Coast Victory Athletics
KingstonStuart AMORYViceroys Triathlon ClubFreya Amy Frances REYNOLDSUnattached
KirraTim RIGBYUnattachedLizzy BAGNALLUnattached
KlerksdorpPeter MONGKlerksdorp MCElne ESTERHUIZENUnattached
KnocknacarraUnknown ATHLETEUnattachedAnn KINGGalway City Harriers
KnysnaGrant AYTONKnysna MCJoanne VAN DER WALTUnattached
KolomenskoeАлександр МОРОЗОВБК ТихоходыElena GOLTYAEVAUnattached
Konstancin-JeziornaPaweł SZCZEPAŃSKIUnattachedAnna UUSISAARIUnattached
KrakowMichał BUJAŁAIzziRunningAnna Katarzyna PAWLIKSzybkobieżny Żółw
Lake JoondalupMax LANOELLEUnattachedIrene SMALLUnattached
Lake MacCraig CAMERONMingara ACAngela LEADBEATTERUnattached
LakeviewIan PEARSONUnattachedRenee SCHOFIELDRenee Schofield Personal Training
LanhydrockJack WILLIAMSUnattachedElowen PENFOLDNewquay & Par AC
LarnePaul HUTCHINSONUnattachedAshlynn RODGERSLarne AC
LaudiumHappy PHIRIUnattachedChrissie VILJOENUnattached
LauncestonDenyan CLAXTONUnattachedCamilla WHISHAWUnattached
LawsonUnknown ATHLETEUnattachedRenee ARTUPBlue Mountains Marathon Clinic
LeamingtonLewis FAGGEUnattachedZara BLOWERLeamington C and AC
LeedsJack WOODIlkley Harriers ACSue SUNDERLANDValley Striders AC
LesznoŁukasz KISŁOUnattachedAnna PŁATEKUnattached
Lillydale LakeConor MC SWEENEYUnattachedJulie NORNEYBox Hill AC
LincolnAndrew POWELLLincoln and District RunnersMadison GREENUnattached
Little StokeJames NUNNBillericay Striders RCSarah HERBERTUnattached
LloydSimone LUCIANIStriders of Croydon ACSaarah NAWAZCroydon Harriers
Llyn Llech OwainJack TREMLETTTaf Running & OrienteeringEllie KIFFCarmarthen & District Harriers AC
LódzMichał KOSIORUnattachedAgata WALCZAKKB Arturowek Lodz
Logan RiverMatt HUMENIUKUnattachedKate BARNESLogan Triathlon Club
Longrun MeadowJonathan TIPPERUnattachedHannah TAUNTONTaunton AC
Lower HuttMichael WRAYWellington Scottish Athletics Club IncWendy ZHUUnattached
MaidstoneNiall STEWARTUnattachedEmily HALETonbridge AC
Main BeachPeter READUnattachedHelen STANTONUnattached
MaitlandGreg WILSONUnattachedKim FLETCHERMaitland Senior and Little AC
MalahideIan MC CONKEYUnattachedAlessandra GUFFANTIUnattached
ManjimupCameron WHELANUnattachedSharon JOHNSONUnattached
MaribyrnongJames VINCEUnattachedMelissa DESIRAWestern Athletics
MarlayPaul STEPHENSONRathfarnham WSAFSorcha HUMPHREYSDundrum South Dublin Athletic Club
MarplePhillip WARBURTONUnattachedEmma GERRARDUnattached
MashishingDonald HLASEUnattachedCaroline TECHOWUnattached
Medina I.O.W.Adam TUCKRyde HarriersLucy WELLSWight Tri
Melton MowbrayIan MANSELLBadgersKatie SMITHUnattached
MenaiRob COMBESouthside Masters, SylvaniaBronwyn WOODRunning Mums Australia
MerimbulaKasey MAHERUnattachedSteph AUSTONUnattached
MeshcherskyАндрей СЛЫХОВUnattachedМария БЯКИНАUnattached
Mile EndJoe WILLIAMSUnattachedHolly PAGECambridge University Hare and Hounds
MillwaterKent STEADUnattachedClaire TAYLORUnattached
Milton KeynesBen FAIRHALLRedway RunnersJulie LOXLEYRedway Runners
MinnippiBryce CHONGCarina Leagues Triathlon ClubBec PHILIPPUnattached
MitcheltonJack TAYLORUnattachedShiloh WATTSAshgrove Rangers AC
MitinoНиколай КОРЗИНОВ21runnersАнна ГУРЬЯНОВАUnattached
Modderfontein ReserveAndy IRVINERand Road WarriorsLeigh-Ann FIGUEIRAUnattached
MogolMmaphuti Solomon MORUNIUnattachedMarietjie VAN DER WALTUnattached
Mornington PeninsulaWilson PRATTUnattachedAisha BAKERUnattached
MosmanDavid LOADERSydney StridersErika JORDANRunning Mums Australia
Mount BarkerSteve TRUTWINSouth Australian Masters Athletics IncFrina POTEZNYSouth Australian Masters Athletics Inc
Mount GambierJarred JOHNSTONUnattachedBrooke HINESUnattached
Mt ClarenceJack DUNNUnattachedMeeghan CLAYAlbany Athletics Club
Mt PenangAndy LONGSt Radegund RDCKyla TUCKERUnattached
MudgeerabaScott BELLCHAMBERSMultisport GoldLeah ROSEVEARSERF Running
MulbartonAdrian HALLUnattachedMillie SOLWAYCity of Norwich AC
Murray BridgeUli KUERFGENUnattachedKayleen DOECKEUnattached
NaasBob LAWLORNaas ACAisling ROCHENaas AC
Nahoon PointUnknown ATHLETEUnattachedStephanie SMITHBorn 2 Run Athletics Club
Naval HillWilliam LYONSUnattachedElsje WALDECKUnattached
Netley AbbeyJacob AINSLIESweatshop Running CommunityDonna MITCHELLStubbington Green Runners
New FarmTom MOFFATUnattachedNikki LESBERGIntraining
NewarkThomas TRIMBLEUnattachedGail SAVAGEUnattached
NewburyMark SHEPHERDUnattachedKaren GRINSTEDTadley Runners
NewcastleUnknown ATHLETEUnattachedMabel BECKETTCity of Norwich AC
NewentJoe JOLLANSUnattachedBethan MOORGloucester AAC
NewportMatthew GRANTHAMLliswerry RunnersNiki MORGANChepstow Harriers
NewyNick MARRIAGEWooters RunnersAmy WALKERUnattached
NibeMogens ADELSEN JENSENUnattachedGitte Uldahl LARSEN100+ klubben
NkomaziAlbert ZIKODEUnattachedNokuthula MKHONTOUnattached
NonsuchDaniel GAFFNEYEpsom & Ewell HarriersElinor NIPPARDSutton Runners
NoosaJay PATTISONUnattachedDeanna ELDRIDGEIntraining
North BeachStuart MC COLLUnattachedCaylee ELLEROBluff AC
North LakesBen MERLINUnattachedClare GERAGHTYPacific Athletics Club
North ShoreRussell REHBEINUnattachedSonia BORELLINIUnattached
Northala FieldsMartin BATEMANHillingdon ACAmy NEWLANDSUnattached
NorthamptonMark HILLUnattachedElaine O'SULLIVANTeam Balancise
NorwichScott GREEVESCity of Norwich ACKelly GRANTCity of Norwich AC
Nostell PrioryShaun DIMELOWPenistone Footpath Runners ACClaire SYKESWakefield District Harriers & AC
Oak HillAndrew KELLEHERBarnet and District ACFrancesca VIDLERUnattached
Old Deer ParkAdrian SMITHWest 4 HarriersBessie FARRUnattached
OldbridgePaul GLEESONUnattachedKaren COSTELLOUnattached
OrmeauCiaran MCKENDRYUnattachedMarcella CASSIDYDub Runners of Belfast
OrmskirkMartin RUTTERClapham Chasers RCEmma NAYLORWigan Phoenix
OrpingtonGraham MAYNARDCambridge HarriersHannah ROBERTSPetts Wood Runners
OsterleyLewis RISELEYUnattachedEvie HARWOODHounslow Mini Marathon Team
PakenhamScott VAN BAARDWYKUnattachedAnne KIDMANUnattached
PanshangerMatt LEACHNorth Herts RRCCatriona BLOOMUnattached
ParkeGarry SMARTTeignbridge TrottersMolly CANHAMNewton Abbot AC
ParramattaBradley WRIGHTHills Districts ACFiona YATESTTRunning
ParysTimos MUNZHELELEToyota ACAnneke LEESUnattached
PE Hobie BeachDaryl NORTHAchilles AAAAdri WESSELSUnattached
Peckham RyeDaniel E F MANNWoodford Green AC with Essex LadiesLucy HURNWindrush Triathlon Club
Pegwell BayJonny BROUGHActive Life Triathlon ClubAmy HILL-TURNERUnattached
PendleKevin SALTERUnattachedSusan BURNSClayton-le-Moors Harriers
Pennington FlashAnthony TAYLORUnattachedDonna INCELeigh Harriers & AC
PenrhynGwyn OWENEryri HarriersSamia JONESMenai Track & Field
Penrith LakesJim PERRETTBlue Mountains Marathon ClinicKristen PIPERUnattached
Perry HallThomas DYSONUnattachedGeraldine TAYLORBirchfield Harriers
PerthGreg SIMPSONPerth Road RunnersTamar SHAWPerth Triathlon Club
Peter PanSam WITHERWICKUnattachedKeri PEARSONCity of Hull AC
PeterboroughLloyd KEMPSONNene Valley HarriersJess VARLEYPeterborough AC
Piggly WigglyNicholas DE SCALLYUnattachedAlice FINDLAYUnattached
PioneerStuart MACKINNONMasters Athletics W.A. (Western Australia)Margaret VEALUnattached
PittsworthWayne WILSONUnattachedAmanda KLEINUnattached
PlymvalleyAlan RYDERPlymouth Musketeers RCDeborah WHISTONUnattached
Point CookDavid STAEHRUnattachedLaura SMETHURSTUnattached
Pomphrey HillMaciej BIALOGONSKIBristol and West ACMaggie BROMLEYKingswood Tri Club
PontefractTerence Gareth FORRESTCairngorm RunnersGemma WALKERGoole Youth AC
PontypoolMatthew GURMINSwansea Harriers ACAngela JONESFairwater Runners
PontypriddDaniel BODMANAberdare Valley AACMegan BOWENCardiff AAC
PooleRoy MADDAMSBelgrave HarriersLesley MOOREPoole AC
PoppintreeGerard MARTINUnattachedNicola BRUENUnattached
PoriruaTim HARRISUnattachedRachel MCKINNONUnattached
PorthcawlChristopher JENKINSPorthcawl RunnersJessica HEGARTYUnattached
PortrushJames STEWARTUnattachedSinead PEOPLESUnattached
PotchefstroomBoyisa KAGISOUnattachedHanke KRUGERUnattached
PoznanDariusz JANKOWSKIUnattachedDobrochna MIERZEJEWSKAUnattached
PrestonJason PARKERPreston HarriersClaire MELBOURNEUnattached
Preston ParkOllie GARRODEpsom & Ewell HarriersKim LOHaywards Heath Harriers
PrincesSteve WELSHUnattachedBeth HANKINSONUnattached
PruszkowJan Bogusław CZAPLIŃSKIUnattachedAnna SZEWCZYKOWSKAUnattached
PymmesAndrew NOBLEFolkestone Running ClubCaroline CURTISFolkestone Running Club
QueensBrendan GREWUnattachedFlorence SMITHUnattached
ReadingNeil HARTReading Storm ChasersCollette CALLANANSandhurst Joggers
RedcarClive THORNTONNew Marske Harriers ACKath ASPINNew Marske Harriers AC
Reigate PrioryRyan HARRISReigate Priory ACMonica Grace ISAACUnattached
Richmond ParkBen POWELLRichmond Canoe clubRebecca JAKEMANBasingstoke & Mid Hants AC
RiddlesdownCraig PURLEUnattachedAnge NORRISDulwich Runners AC
RietvleiTony SILVABedfordview Country ClubKashmira MADHAVUnattached
RiverwayKirk PEACOCKUnattachedHayley NEVILLEUnattached
RockinghamTristan LASEVICIUSUnattachedClare NYBERGUnattached
Rocks RiversideUnknown ATHLETEUnattachedMeredith GRAYUnattached
Rondebosch CommonMatthew LEPPANBenoni Northerns ACMargie SAUNDERSNedbank RC EP(Port Elizabeth)
RoodepoortUnknown ATHLETEUnattachedPhyllis DE FOUWUnattached
Root 44Johan SMITUnattachedSara VILICUnattached
RoundhayGregory WEATHERHEADAbbey Runners LeedsJulia DAVIESRoundhay Runners
Roundshaw DownsTom HIGGSWilson's SchoolCaitlin WILLIAMSKingston AC and Polytechnic Harriers
Royal Tunbridge WellsJoseph HOLLANDUnattachedSteffi COLYERUnattached
Ryazan CentralСерёжа БЛИННИКОВUnattachedИришка КУДИМОВАБК Тихоходы
SandgateNick TOOHEYPacific Athletics ClubJill GARDINERUnattached
Sandon PointGraham MCCABEKirkintilloch OlympiansAmy CARRADUnattached
ScunthorpeSimon GRIFFINUnattachedGeorgina WESTONDoncaster AC
SecundaColin LOUWSecunda MCAnastacia DE BRUINUnattached
SewerbyHywel JONESAberdare Valley AACHannah MAINPRIZEScarborough AC
ShellharbourBrendan HALLUnattachedShauna FLYNNKembla Joggers AC
SheppartonHaydn POLINESSShepparton Runners ClubSusan OLLEYShepparton Runners Club
SheringhamChris MERRYLEESNorth Norfolk Beach RunnersJen ARMSTRONGNorth Norfolk Beach Runners
ShongweniSydney ZUMAKearsney StridersPat DAMMANNForest Hills AC
Shorne WoodsJohn FOSTERStriders of Croydon ACHeather JENNERKent Canicross
ShrewsburyKristan MCKENNAUnattachedHelen DALEUnattached
SingletonArnold BARTLETTNewcastle FlyersKate LLOYDUnattached
SkiptonPhilip GARNERUnattachedRachel HAINESHunters Bog Trotters
SligoKevin MCGLONESligo ACNoreen JOYCEUnattached
SosnovkaМихаил БАРЧЕНКОВIRCЕвгения ГРУЗДОВАUnattached
South BankUnknown ATHLETEUnattachedDaina SURKAUnattached
South ManchesterAngus MACLEANBristol and West ACAngelique BUELERUnattached
South OxheyUnknown ATHLETEUnattachedSharon DAVIDSONPurple Patch Runners
South ShieldsJonny EVANSJarrow and Hebburn ACJulia WALTONUnattached
SouthendDan SLAYFORDFlyers SouthendTracy ENGLISHLeigh on Sea Striders
SouthseaPatrick STEPHENSONUnattachedEmma JOLLEYUnattached
SouthwarkNick BENNETTUnattachedCaroline KELLYUnattached
Southwick Country ParkRichard AYLINGAvon Valley RunnersJackie ROCKLIFFEAvon Valley Runners
St AlbansWill PERKINChiltern Harriers ACHannah THEARChiltern Harriers AC
St AnnesDeclan POWERUnattachedDeirdre BYRNEUnattached
St FrancisMatthew GROBBELAARUnattachedStephanie ARNDTUnattached
St HelensJames ALLENUnattachedRachael FISHWICKSt Helens Striders
St PetersChristopher David MCILROYHutt Valley Harrier & AA Club IncCindy KINGSWEAT Sydney
StanthorpeJack CLARKUnattachedSophia GIAMMATTEIUnattached
StavropolДмитрий ОРЛОВUnattachedВиктория ЛУКЬЯНЧЕНКОрегион26
StewartUnknown ATHLETEUnattachedLucy JEFFERIESMiddlesbrough & Cleveland Harriers
StocktonRob HUNGERFORDWooters RunnersNicole HOBDAYUnattached
Stones CornerGraham LEESONUnattachedAlyson WILLIAMSUnattached
StrathclydeNeil ROBBINSHamilton HarriersJulie BEVERIDGECalderglen Harriers
StutterheimThuso Mncedisi TSITAUnattachedNatalie GRENFELLUnattached
SunderlandLee MCINTOSHUnattachedClare WEIRUnattached
Sunrise-on-SeaSebastian SCHULTZUnattachedTammy KELLYUnattached
SwindonBen COLETonbridge ACGrace COOKYate & District AC
SzczecinekMirosław KOWALSKITeam Biegowy SzczecinekAgnieszka GÓRAUnattached
Tamar LakesColin COATESUnattachedClaire WATERSLaunceston Road Runners
Tamborine MountainAndrew ARKINSTALLGold Coast Victory AthleticsK PHAMUnattached
TamworthZade GOODENOUGHUnattachedJodi HEENEYUnattached
Tees BarrageRob SCOTTRichmond & Zetland HarriersJo ADAMSRichmond & Zetland Harriers
TelfordAlban JOLYSUnattachedCourtney OWENUnattached
Temple NewsamRichard Thomas HERRINGTONSt Theresa's ACEmily BALLLeeds City AC
ThetfordMartin GEARSt Edmunds PacersJenny BAKERUnattached
TilgateTim LUNNONBrighton & Hove City ACKatrina CHEESEMANUnattached
TollcrossDavid DOWNEYUnattachedEmma Louise DUNNETTEdinburgh AC
TonbridgeAndrew MERCERThames Turbo TriathlonEllie GRANTUnattached
ToowoombaJack TIERNANIntrainingMargie BRYANTRunning Mums Australia
TorrensDaniel HARTWIGAdelaide Harriers ACLisa DAVISHills Districts AC
TraleeVinny O'LEARYUnattachedCiara FIELDSUnattached
TringIan KIMPTONTeam KimptonPhoebe BOYDDacorum & Tring AC
TuggeranongJoshua TORLEYUnattachedStephanie TORLEYUnattached
TymonBarry SHEILUnattachedLaura MC DONNELLTallaght AC
Umhlanga
UpingtonRuben RAMOLEFIUpington CrusadersDelida NUGENTUpington Crusaders
Upton CourtUnknown ATHLETEUnattachedLily ROLFEWindsor, Slough, Eton & Hounslow AC
UvongoFred GOODHEADSouth Coast StridersCaity SCHLEHMEYERSouth Coast Striders
ValentinesStephen PHILCOXIlford ACJennifer CRUICKSHANKSFife AC
ValleySam FLEMINGUnattachedRoisin MCLEANBarn Runners
Varsity LakesJoshua-Kaleb FAULKNERTRS RebelsLeah SIMPSONGold Coast Victory Athletics
VejenJan AALLINGBrørup LøbeklubLis AALLINGBrørup Løbeklub
VicarstownJohn KIRWANUnattachedHelen COUGHLANUnattached
Victor HarborPaul GREENWOODSARRC - South Australian Road Runners ClubMaddie TRUEMANUnattached
VictoriaAndy MCGHEEUnattachedJoanna PATTERSONUnattached
Voortrekker MonumentDikgang Ephraim MOATETukkies RCTracy (Queenie) RANKINRand AC
WallaceJohn MCCONNELLNorth Belfast HarriersDiane WATSONCity of Lisburn AC
Walsall ArboretumGary WHITEHOUSEWest Bromwich HarriersKatie ALLENPoole AC
Wanstead FlatsPatrick HALLIGANUnattachedSiobhan REDDYSerpentine RC
WarringtonPaul CORLESSUnattachedAlison DRAPERSpectrum Striders RC
Warszawa-BrodnoSebastian DŁUSKIUnattachedMagda CZECHUnattached
Warszawa-PragaRyszard PRZEPIÓRAUnattachedKatarzyna KRASUSKAUnattached
Warszawa-ZoliborzPiotr WIECZOREKUnattachedJoanna SIDORSFC Aspołeczni
WarwickUnknown ATHLETEUnattachedGillian MORRISUnattached
WaterstownKarl FITZGERALDLucan HarriersDanielle O' CONNORTRX Insanity
WaterworksAlistair SHAWSpringwell RCKate CRINIONUnattached
WesterfoldsChris O'FARRELLUnattachedCeline HEPWORTHUnattached
WestportBrendan MONAGHANTuam ACAnn HERATYWestport AC
WeymouthMike CUMMINGSHerne Hill HarriersMadeleine JOHNSONDorchester AC
WhitleyBayMagnus MCGILLIVRAYHeaton Harriers & ACJacqueline PENNNorth Shields Polytechnic AC
WhitstableAdam STOKESCanterbury HarriersJoanne NORRINGTONCanterbury Harriers
WidnesColin THOMPSONHelsby RCPauline HORSFALLSt Helens Striders
Wimbledon CommonGavin DOIGUnattachedLisa Margaret THOMASHercules Wimbledon AC
Wimpole EstatePaul MAKOWSKIRoyston RunnersMaisie PRITCHARDBedford & County AC
WinchesterOliver DE GROOTUnattachedSue Jane TRUEWinchester and District AC
WishartAdrian PEARCEBrisbane Road RunnersClare DONKERUnattached
WolverhamptonTom HOLDENTipton HarriersAmelia SAMUELSWolverhampton & Bilston AC
WoodbankDavid ARDERNGoyt Valley StridersNatasha MOOREUnattached
WoodleySimon HEATHReading ACNaomi HARRISReading AC
WorcesterJason PASCOECani-CrossSarah PEPPERCani-Cross
WorkingtonThomas DURCANDerwent AC CockermouthRachel PETRIEUnattached
Wormwood ScrubsMartin GILLIESWest 4 HarriersHannah COPELANDEaling Eagles Running Club
Worsley WoodsRob J HUGHESSalford Harriers and ACCarole BAINESLeigh Harriers & AC
WroclawPiotr KACZMARSKIUnattachedCyntia Gloria DELIMATUnattached
Wycombe RyeAndy FOOKSThames Valley HarriersTamsin NEALEBurnham Joggers
WynnumWerner BOTHADaily RunnerLiz GROLIMUNDAlchester RC
WythenshaweUnknown ATHLETEUnattachedAlice BRUCESale Harriers Manchester
YarrabilbaBrian THAKERIntrainingJillian PEBERDYIntraining
Yeovil MontacuteJason SCOTTCrewkerne RCRosemary APPLEBYYeovil Town RRC
YorkJonny CARTWRIGHTStadium RunnersSharon LYNNYork Acorn RC

Sorry there's been an error with these results.