Poland Get Barcode

Przypomnienie dostępu do zarządzania profilem uczestnika

Ta podstrona pozwala na ponowne uzyskanie linka do panelu zarządzania Twoim profilem uczestnika.

Dostęp dopanelu zarządzania można również uzyskać poprzez:

  • Link przesłany w wiadomości email przesłanej jako potwierdzenie Twojej rejestracji w parkrun
  • Link dostępny poprzez biuletyn parkrun (jeżeli zaznaczyłeś opcję otrzymywania biuletynu)
  • Link dostępny w wiadomości email z rezultatami przesyłanej każdorazowo po ukończeniu przez Ciebie bieguProsimy o wprowadzenie Twojego adresu email, który podałe(a)ś podczas rejestracji i wciśnięcie przycisku powyżej. W odpowiedzi prześlemy na wskazany adres link, dzięki któremu otrzymasz ponownie dostęp do Twojego panelu zarządzania danymi. Jeżeli pod podanym adresem email zarejestrowany jest więcej niż jeden uczestnik, dla każdego z nich przesłany zostanie osobny link.

Uwaga 1: Niektóre z serwerów poczty mogą traktować wiadomość email z linkiem jako tzw. spam. Aby uniknąć takiej sytuacji prosimy dodać adres noreply@parkrun.com jako jeden z kontaktów przed potwierdzeniem potrzeby otrzymania linka dostępu.

Uwaga 2: Prosimy o upewnienie się, że wprowadzony adres email jest poprawny. Linki dostępu przesłane zostaną w krótkim czasie pod warunkiem, że opdany zostanie poprawny adres email.

Jeżeli nie otrzymasz linka może oznaczać to, iż wiadomość z linkiem zaklasyfikowana została jako spam lub podany adres jest nieprawidłowy. Prosimy sprawdzić folder spam lub spróbować ponownie poprawnie wpisując adres email